اخبار و مقالات

افزایش مدت زمان گارانتی پکیج های زمینی تری اس،در دو تیپ مبدل مسی و دیگ چدنی به 24 ماه

پس از درخواستهای مکرر دوستان مبنی بر افزایش مدت زمان گارانتی محصولات و طی برگزاری جلسات متعدد با تیم تولید و دپارتمان خدمات پس از فروش شرکت و نظر خواهی از تنی چند از نمایندگان این شرکت در سراسر کشور تصمیم گرفته شد زین پس کلیه ظرفیتهای مختلف پکیج های زمینی شفیع سازه شرق با نام تجاری تری اس بجای گارانتی یکساله شامل دو سال گارانتی کامل قطعات قرار گیرد.

...

اولین حضور در نمایشگاههای شمال کشور

در ادامه روند حضور همه جانبه شرکت شفیع سازه شرق در نمایشگاههای تاسیسات و صنعت ساختمان در سراسر کشور ، این بار شمال کشور شاهد برگزاری دو نمایشگاه معتبر در استانهای گیلان و گلستان بود.

...

برگزاری موفقیت آمیز هجدهمین دوره آموزشی محصولات یونیکال ایتالیا با همکاری سازمان فنی و حرفه ای خراسان رضوی

واحد آموزش شرکت شفیع سازه شرق (3S) مفتخر است که با برگزاری موفقیت آمیز دوره های متعدد آموزش پکیج های دیواری را زیر نظر مستقیم سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی برگزار گردیده است تاکنون توانسته برای بیش از 500 نفر در سراسر کشور زمینه اشتغالزایی را فراهم نموده و نیز رضایت حداکثری مشتریان ارجمند خود را در جای جای ایران عزیز بدست آورد.

...

برگزاری سمینار آموزشی راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی در مدارس با رویکرد استفاده از سیستم های چگالشی

برگزاری سمینار دو روزه ای با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی در مدارس و استفاده از سیستم های نوین چگالشی با همکاری شرکت ملی گاز ایران و سازمان توسعه ، تجهیز و نوسازی مدارس کشور در مورخه های 6 و 7 آبانماه 1394

...